Mapic auhind!

Mapic

Topelt ei kärise! Vapiano võitis teist korda järjest Mapic auhinna.

Vapiano võitis 19ndal Mapic (maailma juhtiv jaekaubandusega seotud kinnisvaramess) auhindade jagamisel parima jaemüügiettevõtte globaalse laienemise kategoorias. See on midagi erakordset, sest Saksamaal baseeruv ettevõte võitis mullu parima toidu ja karastusjookide jaemüügikontseptsiooni kategoorias. Seega on esmakordselt Mapic auhindade ajaloos pärjatud sama ettevõtet kahel järjestikusel aastal. Tuntud inimestest koosnev žürii tunnustab auhinnaga ettevõtte edukat tegutsemist 31 riigis ning järjekindlat laienemist, tänu millele on Vapianol üle maailma 162 restorani.

“Chi va piano, va sano e va lontano”: “Võta asju rahulikult, oled tervem ja elad kauem,” ütleb itaalia vanasõna. See elujaatav suhtumine peegeldub Vapiano kõigis tegemistes: värskes pastas ja pitsas, vapianistides, asukohtade valikus ja sisekujunduses. Rahvusvaheline kuulsustest koosnev Mapic žürii tunnustas novembrikuus Saksa ettevõtet silmapaistva globaalse laienemise strateegia eest, mille tulemusena on
31 riigis 162 restorani.

“2015. aasta Mapic tunnustab kõigi meie töötajate pühendumist ja järjekindlust kujundada Vapianost 31 riigis 162 restoraniga globaalselt edukas firma. Selline edu poleks iial võimalik olnud meie ühisettevõtte- ja frantšiisipartnerite ning rentniketa, kes meie kaubamärgi edusse uskusid. See auhind on pühendatud kogu Vapiano perele,” ütles auhinna vastu võtnud Vapiano rahvusvahelise frantšiisi ja globaalse laienemise
haru tegevjuht Mario C. Bauer.

Mapic auhindu jagati 2015. aastal 14 kategoorias.

MAPIC on sündmus, kus saavad kokku jaemüüjad ja kinnisvaraarendajad. Messi raames korraldatakse näitusi, konverentse ja networking üritusi, mille sihtgrupiks on erinevad kaubanduspinnad nagu linna- ja ostukeskused, vabrikute outletid, vaba aja veetmise kohad ja transiittsoonid. Messikülastajate arv on üle 8000 ning sel aastal tähistas mess oma 20ndat sünnipäeva.

Fotol Vapiano Franchising International tegevjuht Mario C. Bauer (vasakul) ja Vapiano Real Estate Development Euroopa ja Suur-Britannia eest vastutav Rob Wickenden vastu võtmas järjekordset Mapic Awards auhinda.